Choď na obsah Choď na menu
 


Bifľoška - Večná pečiatka

20. 3. 2010

 - ,,Bifľoška, celý večer sa učila..."

 

 - ,,JA NIESOM BIFĽOŠKA!! "

 

Márne sa môžeš snažiť presvedčiť spolužiakov, že ty bifľoška nie si. Tu netreba slová, tu treba činy. Tento článok je pre teba!!

 

Na začiatok si polož 5 otázok:

 

 

 

 1.Mávaš samé jednotky?

 

2.Učíš sa viac ako hodinu?

 
 

3.Si vážna a vtipy ti nejdú?

4.Učíš sa pred hodinou? 

 

5.Zabúdaš na domáce úlohy?

 

Odpovede Pre bifle:

 1. Áno
 2. Áno
 3. Áno
 4. Nie
 5. Nie

Mám tušenie, že majú dôvod takto ťa volať, keď ti to vadí kvôli slovu tak im povedz, že nech ťa tak nevolajú, hoci sa dobre učíš.

 

Ak si Bifľa a nechceš tak pôsobiť, vyskúšaj toto: Raz sa nepriprav do školy, vymeň si knihy, trochu okukni poznámky a dosť. Keď príde na to, či si sa učila, príď s veľmi dôverihodnou historkou o tom, ako si včera do noci chatovala s kamošmi a že si sa vôbes nevyspala. Ak by si mala zlý pocit z "pravdy" tak s nimi naozaj chatuj :D. Prvý krát si budú robiť srandu - uhm... Určite... Raz za týždeň ich niečim prekvap a po čase to slovo odíde samo :) ...

Odpovede pre Normálky

 1. Viac hej než nie.
 2. Málokedy
 3. Podľa príležitosti
 4. Jasné
 5. Niekedy, ale viac nie

Asi viem o čo ide, to je aj môj prípad. Jednoducho sa ti ľahko učí, Málokto ťa tak volá, lebo vedia kto si, a tí čo nevedia, tí ťa tak volajú.

 

Ak si  Normálka, tak nie je problém v tebe ale v tom, že ťa spolužiaci nepoznajú. Cez prestávky s kamoškami spomínajte na leto, trochu ráznejšie hovor ( hlasnejšie ). Pobav spolužiakov strašidelným príbehom, vtipnou spomienkou ako ste sa spiali s chalanou na pláži a tak. A obliekaj sa veselšie, nie si včerajšia.

 

Odpovede pre flákačky:

 1. Nie
 2. Nie
 3. Nie
 4. Áno
 5. Áno

Ta ty si škola sama o sebe, ale čítaj ďalej...

 

Jémine!! Ty flákačka jedna, ešte nefajšíš?? Ešte nepiješ???!!! :/ ... uvedom sa! Dnes život niečo stojí za kukanie z okna a pekného oblečenia bez strednej a vysokej školy... no ... ťažko obstojíš cica. Ak si myslíš že sa vydáš za pracháča tak brzdi, pracháči hlupáčky nebalia... HA! Tu máš!

(:D:D:D)

 

Tak, dúfam že som helpla! :)

________________________________________________________________________

!!!Kopírovať so zdrojom!!!

http://mystage.estranky.sk/

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.