Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš byť SuperFunStar?

15. 4. 2010

Ak ťa nebaví byť nikto, a chceš byť niekto zrob to takto:

 

 

1. Krok - Účet

 

Ak ti robí problém to, že či by ti to vyšlo, TAK NA TO ZABUDNI, LEBO TO NIE JE TVOJ PRÍPAD!!! Ty si iná, Si cool a nebojíš sa ničoho takého ako je kamera :)

 

Vytvor si účet na Facebooku, alebo na myspace, kde ti vyhovuje

 

2. Krok - Téma

 

Urč si tému: Návod, ako pripraviť nejaké jednoduché jedlo, Návod na nalíčenie sa, návod ako niečo namaľovať. Alebo sa nahraj spolu s najlepšou kamoškou a tam porozoberaj všetky bludy s ňou.

 

3. Krok - Video

 

Zožeň si kameru. Postav ju tak, aby ťa, poprípade teba aj tvoju kamošku, aby bolo dobre vydno, v dobrej výške, podlož knižkami alebo čím. Skomtroluj či dobre počuť zvuk. A nahraj to. Originál video môže trvať aj desať minút, ale ty to tak nenecháš...

 

4. Krok - Úprava

 

Hoď video do PC, stiahni si nejaký program na úpravu videi a uprav ho - najprv vyskúšaj na nejakom inom videu, najprv sa s tym nauč robiť. A Potom zrob originálne. Napr tam hoď, vtedy keď nehovoríč, nejakú hudbu, alebo si do videa niečo dokresli, abo čo ja viem :P Realizuj sa, buď trocha kreatívna.

 

5. Krok - Generálka

 

Zavolaj si kamošku dajakú a pusť jej to video ( 2 minuty + - ) a neh ho ohodnotí. Ale úprimne, keď bude dobré, tak Krok 6. ale ak nie, tak nezúfaj a nehnevaj sa, ale prerob to.

 

6. Krok - Facebook

 

Hoď to na Facebook. Budeš hviezda, len sa neboj :D kamoši ťa spoznajú takú aká si, a uvidíš, že aj komentárov bude aspoň 20. A páči sa mi? Každy kto to uvidí dá, že sa mu to páči, to je jasné, budeš stár, ale nesmieš sa báť odmietnutia.

 

7. Krok - Druhá séria

 

Ak bude mať tvoje prvé video úspech, tak to je cool, vytvor ďalšie a tiež ho prifdaj, vytvor celú sériu. Môžeš si založiť účet na YouTube.com a tam nahádzať svoje videa, dať kamošom link a budeš taká, aká chceš byť.

 

A teraz už si star ... Netová - Taká, aká naozaj si :)

 

 

_______________________________________________________

!!!Kopírovať so zdrojom!!!

http://mystage.estranky.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.