Choď na obsah Choď na menu
 


Stránky, z ktorých stiahneš muzičku

22. 3. 2010

http://www.ez-tracks.com/

Podľa všetkého je to výborná stránka, keď klikneš vyskočí ti, že si môžeš stiahnuť 1000 mp3/videi, alebo hocičo čo je tam. Je to zložité, aspoň mne sa zda, lenže mne príde zložité aj napísať domáce úlohy z geometrie xD, takže si to oskúšaj sám/sama. Keď sa zam zorientuješ, tak je to bomba. Vyzerá to dobre, odporúčam.

/ / / / = /

 

http://mp3s.nadruhou.net/

No, Táto stránka vyzerá sľubne, i keď niektoré pesničky chýbajú, ale naozaj, kde nájdeš všetky pesničky?? :D. Toto sťahuje cez quickTimeplayer, ja s tým neviem robiť ( ďalšia vec, ktorú neviem xDxD), ale no veď keď spolužiačka cez quicktimeplayer sťahuje, tak to musí nejako ísť, nie? Čo som videla, bola tam akcia, že na prianie, že ti asi pridajú pesničku na prianie, čo by mohlo byť fajn ;). čekni to!

/ / / /

 

http://www.mp3fusion.net

POZOR!!!: pre sťahovanie na tejto stránke sa musíš zaregistrovať!!! Ale registrácia je free, takže v poho, pesničky sú tam dobré, a nájde ti tam "skoro všetko" ;). Máš tam aj všetky top 10 marcové peničky KLIK, a vyhľadávanie podľa abecedy - mena umelca, ešte nie je k dispozícii :(... Ale! coming soon :D:D. Zaregistruj sa a sťahuj! (Ja som sa neregistrovala, a hľadala ďalej! :D:D)

/ / / / /

 

http://www.yourmp3.net/

Konečne stránka z ktorej môžeš bez problému sťahovať aj tie najlepšie hitovky!!! je to presne táto. A sú tam dosť nové pesničky, čo je plus ;). Túto stránku odporúčom spomedzi týchto sťyroch (tejto a tromi nad ňou) najviac. čekni ju hneď a sťahuj najväčšie hitovky, keď dáš sťahovať, asi ešte dva krát budeš musieť kliknúť ale potom ťi už vyskočí že: uložiť ako, a to je už potom malina (uhm.. mňňaaamňaaam, maliny!!!:D:D)

/ / / / = !!!

 

That´s all dear, Bye!!!

 

________________________________________________________________________

!!!Kopírovať so zdrojom!!!

http://mystage.estranky.sk/