Choď na obsah Choď na menu
 


Indiana Evans

23. 3. 2010

Indiana Evans

 

Obrázok Kto je Indiana?? Je to nová Morská panna NAMIESTO EMI!!! Ja osobne si myslím, že keď chceli dať Indianu (Bellu- v seriáli) do seriálu, tak mali pridať štvrtú morskú pannu. Ema mohla ostať.

 

Trocha som sa v tom hrabala a zistila som, že Emu nevykopli, ale odsťahovala sa zo Zlatého pobrežia, aby si našla svoju kariéru na inom mieste. Určite o nej ešte počuť budeme, ale teraz späť k Indiane :)

 

Indianine celé meno je Indiana Rose Evans sa narodila 27. júla v roku 1990, znamenie Leva. Čiže bude oslavovať 20. rokov (Dúfam, že bude veľa fotiek, aby som ich tu mohla pridať!!).

 

Vyhrala viac ako 30 Logie cien( Austrálske TV ocenenia, sa mi zdá )

 

Takéto čačky:

Obrázok hmm... Mať doma takýchto 30 cien

 

 

 

O "slávnu budúcnosť" sa postarala dosť skoro, pretože sa o to celé začala zaujímať už od piatich rokov.

 

Vedeli ste, že Indi je pôvodne modelka? Modeling začala už od siedmich rokov. Rovnako od vtedy aj chodila na lekcie baletu, jazzu a stepu (Ak som dobre preložila :P ) v desiatich začala prať hudobné lekcie, spevu a v jedenástich nastal jej prvý zlom: Keď sa učila na bicie, tak potom vyhrala rolu Milli v All Saint a tak ďalej :)

 

Hrala už v All Saint ( nikdy som o tom nepočula ) ako Milli Robertsová. O dva roky neskôr hrala Abbie V Snobs.  ale asi jej najslávnejšia rola bola Matilda Hunterová v Home and Away, Čo je vraj slávny televízny program v Austrálii, lebo každý ju pozná odtiaľ. Všetky komentáre o nej boli o tom, aká bola skvelá v Home and Away. Ta...

 

Indiana má nahradiť Emu, aby sa zaplnila diera po Claire. Presnejšie, býva na Austrálskom Zlatom Pobreží ( Gold Coast ) a tvorcovia seriálu H2O sú radi, že ju získali pre seba, lebo má potenciál.

 

Má celkom obstojný hlas, o čom sa presvedčíš aj v nových časťiach už natočeného seriálu 3. série H2O. Navyše ti tu dám aj video, ako spieva, OK?

 

 

 

 

 

 

 

 

Niečo o Belle:

Je to Morská panna už od 10. roku života, čo je OVEĽA dlhšie než ostatné :D. Jej moc je Žalatína, oako to ja volám :D. Jednoducho mení vodu na žalatínu. Vie spievať a spieva v RikiBare. Nate sa do nej buchol, ale ona je buchnutá do Willa. Je to zamotané

 

Novinky budem aktualizovať!!

 

________________________________________________________________________

!!!Kopírovať so zdrojom!!!

http://mystage.estranky.sk/

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Indiana Evans

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.