Choď na obsah Choď na menu
 


Selena Gomez

24. 3. 2010

 

 

Obrázok Selena Marie Gomez sa narodila 22. júla 1992 v New Yorku. Presťahovala sa do Grand Praire v Texase, kde žila do 13 rokov.

 

 

 

 

 

 

 ObrázokSelena Je Americká herečka a speváčka. Jej kariéra začala, keď hrala Giannu v Disneyho Barney & priatelia, kde spoznala aj svoju "vraj" bývalú najlepšiu kamarátku Demi Lovato.


Potom dostala rolu Gwen v Suite Life of Zack And Cody ( sladky život Zaka a Codyho ). Bola to jedna časť.

 

V Roku 2003 hrala Dievča vo Vodnom Parku V Spy Kids 3D: Koniec hry.

 

Obrázok

 

 

 

 

 

Neskôr sa objavila v troch častiach Hannah Montana ako Hannina popová Rivalka Mikayla. Tam mala prefektné vlasy!!!

 

 

 

Obrázok

 

 V Októbri 2007 sa objavila ako nová tvár Disney channelu v seriály Wizards of Waverly place  ako Alex Russo. TO bol jej veľky prelom, od vtedy ju všetci poznali.

 

Obrázok

Potom si zahrala aj vo Filme Another Cinderella Story po boku herca Drewa Seeleyho, s ktorým NECHODILA (pripomínam, lebo si to každý myslel). Tam hrala hlavnú postavu Mary a tancovala tam a spievala.

Nesmieme zabudnúť ani na videoklip Cruella de Vil, ktorý Selena naspievala k rozprávke 101 dalmatíncov ♥♥

 

 

 

 

Obrázok

 

A nedávno - vlastne dávno - hrala aj Carter vo filme Princess protection program, spolu so svojou vtedy ešte najlepšou kamarátkou Demi Lovato. Ku príležitosti čoho vznikla aj ich spoločná pesnička One and the same.

 

 

 Počuli ste o videoklipe Fly to your heart? Je to najmilšie video, čo som doteraz videla, spievala v ňom selena k rozprávke Tinker Bell.

 

 

 

 

 ObrázokVydala aj Album, nespomínala som?? :D volá sa Kiss and tell, ktorý nahrala spolu so svojou skupinou The Scene. Známe pesničky sú Kiss & tell, Fallin´down a hlavne Naturally.

 

 

 

Obrázok

 Oki no, Podľa všetkého je Selena teraz BF s Taylor Swift. Vraj, keď sa so Selenou Taylor rozišiel, tak ju Taylor S. navštívila a doniesla sladkosti, a aby nebola smutná, rozveselila ju, keď budete chcieť, tak vám tu ten príbeh napíšem, ale to potom :)

 

Obrázok

Najnovšie Selena hrá vo filme Ramona and Beezus. Spolu s herečkou Joey King. Je to o dvoch sestrách, majú problémy - ako každé sestry - a riešia ich. Ramona ( Joey )  je strašné šidlo a Beezus (Selena) to znáša s úsmevom na tvári :) Vyzerá to veľmi zaujímavo, nie?

 

 

 

 


 

 

Samozrejme,  môže sa stať, že som niečo vynechala, ale to len preto, lebo som túto bio robila asi hodinu, a potom sa mi vymazala, tak som robila od začiatku :D:D

 

NOVINKY DOPLNÍM

 

________________________________________________________________________

!!!Kopírovať so zdrojom!!!

http://mystage.estranky.sk/

 

Náhľad fotografií zo zložky Selena Gomez

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

.................

(ani, 2. 8. 2010 18:05)

krááásny životopis,aj ja ju mám veeeeeeeeeeeelmi rada!:)